Program partnerski ComperiaLead – nasze opinie

 • Ilość produktów do sprzedaży
 • Wsparcie dla partnerów
 • Wysokość prowizji
 • Wypłaty
4.3

Program partnerski ComperiaLead to doskonały sposób na zarabianie na stronie internetowej albowiem dziś praktycznie każdy wydawca strony internetowej, bloga chciałby współpracować na zasadzie programu partnerskiego.

Mają w ofercie ponad 250 programów, a duża część z nich dostępna jest dla każdego z Was od razu po rejestracji na www.comperialead.pl.

Zarabia się więcej niżeli na reklamach Google Adsense, ale dla początkujących wydawców nie ma to większego znaczenia. Mając początkującą stronę/bloga często nie kwalifikujemy się do programów partnerskich. Poza tym jeśli już to nasze zarobki nie są duże, ponieważ liczone są nie tylko kliknięcia i złożony wniosek, ale udzielenie np. kredytu.

Rejestracja w ComperiaLead

Program partnerski ComperiaLead a zarobki

Dla początkujących wydawców to mało spotykane, by od razu na tym zarabiali. Na szczęście możemy skorzystać z programu partnerskiego ComperiaLead.pl. To bardzo ciekawy program partnerski, który daje możliwość zarobku stronom, które nie mają wielu wyświetleń i dopiero się rozwijają.

Mamy tutaj do czynienia z modelem CPC, czyli zarabiamy już za samo kliknięcie. Nie są to duże kwoty – od kilku groszy do kilkunastu groszy. Mimo wszystko zawsze jest to już coś. Taki model zarabiania kusi wielu wydawców.

Poza tym zarabiamy oczywiście jeśli dzięki naszej stronie użytkownik coś kupi. Co? Program partnerski ComperiaLead.pl nie jest nastawiony tylko na finanse, jak to bywa u innych. W tym przypadku możemy reklamować nie tylko kredyty i pożyczki, ale również wiele innych produktów i usług nie finansowych. Jak widać większości wydawców znajdzie tu coś dla siebie.

Poza tym jest jeszcze jeden model zarobku – za wykonanie konkretnej akcji. Zazwyczaj należy się zarejestrować w pewnym serwisie czy też poprawnie wypełnić formularz.

Comperialead – opinie

Plusem współpracy z programem partnerskim ComperiaLead.pl jest to, że nie musimy mieć firmy, by z nimi zarabiać. Poza tym jest niski próg wypłacenia zarobionych pieniędzy, a wynosi on 50 złotych. Jest to osiągalne do zarobienia w dosyć krótkim czasie.

Ważna jest również ilość programów – około 50, dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. Jednak program ma i swoje wady. Chodzi tu o to, że programy, które mamy promować nie są stałe. Zazwyczaj są to krótkie akcje – konkursy. Zatem zanim zaczniemy na porządnie je promować i zarabiać, to już zmierza to ku końcowi.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Znani są z długiego funkcjonowania na rynku programów partnerskich, solidnych ofert i specjalnych akcji Comperia Bonus, jakie oferują bonusy za założenie konta, zamówienie pożyczki zarówno dla polecającego oraz poleconego!

Poza zwykłymi kreacjami jak banery czy linki tekstowe mamy tu do wykorzystania na naszych stronach www porównywarki, kalkulatory, widgety a nawet wtyczkę do WordPress’a/Drupala i Joomli umożliwiającą w banalny sposób wrzucenie porównywarek finansowych na naszą stronę.

Serwis na 100% jest wypłacalny, sam dostałem od nich pieniądze już wiele razy. Minimum do wypłaty to 50 złotych.

Dostępne programy na ComperiaLead

 • konta osobiste / firmowe / (z bonusami dla klienta)
 • kredyty gotówkowe / mieszkaniowe / na samochód
 • karty płatnicze
 • leasing
 • lokaty bankowe
 • chwilówki
 • telekomunikacja (np. abonament)
 • ubezpieczenia
 • produkty pozabankowe (domeny, jazdy próbne, pakiety medyczne, telewizja, samochody)

Rejestracja w ComperiaLead