Program partnerski Money2Money – poznaj naszą opinie

Nasza opinia
  • Ilość produktów do sprzedaży
  • Wsparcie dla partnerów
  • Wysokość prowizji
  • Wypłaty
4.3

Program partnerski Money.pl konkuruje na rynku z innym równie ciekawym – Bankier.pl. Oferuje on zarobek poprzez proponowanie innym produktów i usług finansowych. Jest to bezsprzecznie jeden z najpopularniejszych programów partnerskich, a to głównie za sprawą dużych zarobków wydawców. Aby móc zarabiać razem z Money.pl wystarczy mieć własną stronę internetową czy bloga.

Choć tak naprawdę wystarczy nam również własna baza klientów, by zacząć generować zyski.

 

Warto zaznaczyć, że nie wszystkie strony są akceptowane. Nasza strona musi być aktualizowana, poza tym muszą się tam znajdować ciekawe i wartościowe artykuły. Jeśli nie posiadamy strony, to Money.pl udostępnia nam już gotowe szablony – co jest ich kolejnym atutem.

Zaletą programu partnerskiego Money.pl jest fakt, że nie musimy mieć działalności gospodarczej, by zacząć zarabiać.

TOP 3 programów partnerskich: Sprzedawaj na stronie produkty bankowe - więcej na www.bankier.pl
Sprzedawaj na stronie kredyty, pożyczki - więcej na www.money.pl
Zarabiaj na publikacji artykułów - więcej na www.whitepress.pl

Zatem, aby przystąpić do programu partnerskiego należy wypełnić formularz i czekać na odpowiedź. Następnie możemy zacząć działać. Co ważne, możemy zarabiać na dwa sposoby. Pierwszy z nich to polecanie produktów i usług finansowych – kredyty, pożyczki, rachunki bankowe, itp.

Drugi sposób to polecanie programu partnerskiego innym wydawcom.

 

Program partnerski Money.pl a zarobki

Jak to bywa w branży finansowej są naprawdę imponujące. Oczywiście prowizje są zależne od reklamodawców. Mimo wszystko jeśli zajmujemy się takim zarabianiem przez Internet na pełen etat to możemy liczyć spokojnie na kilka, jak nie kilkanaście tysięcy.

Są wydawcy, którzy podczas jednego miesiąca potrafili zarobić ponad sto tysięcy złoty. Takie zarobki możemy generować głównie z proponowania kredytów.

Oczywiście im większe kwoty, tym większa prowizja dla nas. Posiadając stronę o tematyce finansowej z pewnością warto zainteresować się na poważnie tym programem partnerskim. Zarabiając w ten sposób nie mamy styczności z klientem, a zarobić możemy tylko jednym kliknięciem.

 

Warto jednak zwrócić uwagę na odpowiednio napisane artykuły. Warto postawić na jakość, a to pomoże nam w zarabianiu jeszcze większym pieniędzy z www.money.pl.