Program partnerski Money2Money – poznaj naszą opinie

Nasza opinia
  • Ilość produktów do sprzedaży
  • Wsparcie dla partnerów
  • Wysokość prowizji
  • Wypłaty
4.5

Program partnerski Money.pl konkuruje na rynku z innym równie ciekawym – Bankier.pl. Oferuje on zarobek poprzez proponowanie innym produktów i usług finansowych. Jest to bezsprzecznie jeden z najpopularniejszych programów partnerskich, a to głównie za sprawą dużych zarobków wydawców. Aby móc zarabiać razem z Money.pl wystarczy mieć własną stronę internetową czy bloga.

Choć tak naprawdę wystarczy nam również własna baza klientów, by zacząć generować zyski.

money2money opinie

Co warto wiedzieć o tym programie partnerskim?

Warto zaznaczyć, że nie wszystkie strony są akceptowane. Nasza strona musi być aktualizowana, poza tym muszą się tam znajdować ciekawe i wartościowe artykuły. Jeśli nie posiadamy strony, to Money.pl udostępnia nam już gotowe szablony – co jest ich kolejnym atutem.

Zaletą programu partnerskiego Money.pl jest fakt, że nie musimy mieć działalności gospodarczej, by zacząć zarabiać w internecie.

TOP 3 programów partnerskich: Sprzedawaj na stronie produkty bankowe - więcej na www.bankier.pl
Sprzedawaj na stronie kredyty, pożyczki - więcej na www.money.pl
Zarabiaj na polecaniu gry na giełdzie - więcej na www.plus500.pl

Zatem, aby przystąpić do programu partnerskiego należy wypełnić formularz i czekać na odpowiedź. Następnie możemy zacząć działać. Co ważne, możemy zarabiać na dwa sposoby. Pierwszy z nich to polecanie produktów i usług finansowych – kredyty, pożyczki, rachunki bankowe, itp.

Drugi sposób na zarabianie przez internet to polecanie programu partnerskiego innym wydawcom.

 

Program partnerski Money.pl a zarobki

Program partnerski Money.pl a zarobkiJak to bywa w branży finansowej są naprawdę imponujące. Oczywiście prowizje są zależne od reklamodawców. Mimo wszystko jeśli zajmujemy się takim zarabianiem przez Internet na pełen etat to możemy liczyć spokojnie na kilka, jak nie kilkanaście tysięcy.

 

Są wydawcy, którzy podczas jednego miesiąca potrafili zarobić ponad sto tysięcy złoty. Takie zarobki możemy generować głównie z proponowania kredytów.

Oczywiście im większe kwoty, tym większa prowizja dla nas. Posiadając stronę o tematyce finansowej z pewnością warto zainteresować się na poważnie tym programem partnerskim. Zarabiając w ten sposób nie mamy styczności z klientem, a zarobić możemy tylko jednym kliknięciem.

TOP 3 programów partnerskich: Sprzedawaj na stronie produkty bankowe - więcej na www.bankier.pl
Sprzedawaj na stronie kredyty, pożyczki - więcej na www.money.pl
Zarabiaj na polecaniu gry na giełdzie - więcej na www.plus500.pl

Warto jednak zwrócić uwagę na odpowiednio napisane artykuły. Warto postawić na jakość, a to pomoże nam w zarabianiu jeszcze większym pieniędzy z www.money.pl.

 

Money2Money – opinie

Obecnie na rynku jest wiele programów partnerskich. Dzięki temu sami możemy sprzedawać praktycznie wszystko. Jednak i tak w efekcie końcowym wybieramy jedną z dwóch możliwości. Pierwszą z nich to wybór programu partnerskiego pod nasze hobby, pasje, zainteresowania.

Druga to kierowanie się głównie zarobkami i tutaj najlepiej wypadają produkty finansowe. Nie każdy z nas ma tu odpowiednią wiedzę, ale przecież możemy ją zdobywać w trakcie. Program partnerski Money.pl jest skierowany do wszystkich osób, które chcą zarabiać na sprzedaży pożyczek. Ale nie tylko, ponieważ ta oferta jest o wiele bardziej szeroka.

TOP 3 programów partnerskich: Sprzedawaj na stronie produkty bankowe - więcej na www.bankier.pl
Sprzedawaj na stronie kredyty, pożyczki - więcej na www.money.pl
Zarabiaj na polecaniu gry na giełdzie - więcej na www.plus500.pl

Każda sprzedaż poprzez nas indywidualny link w tym programie partnerskim takich produktów jak konto osobiste, kredyt gotówkowy, karta kredytowa, lokata, ubezpieczenia czy produkty pozabankowe daje nam spore zarobki. O samych zarobkach pisać nie będziemy, ponieważ te znajdują się w tabeli prowizji programu partnerskiego. Poza tym często te pozycje się zmieniają. Jak powszechnie wiadomo w bankach czy instytucjach pozabankowych są również promocje, które trwają określony czas. Jeśli zatem mamy do zaoferowania ciekawą lokatę warto pośpieszyć się z jej promocją, gdyż będzie ona trwała określony czas.

Zacznij od umowy z Money2money!

Sami jednak na samym początku musimy podpisać umowę z Money.pl. Nie musimy koniecznie posiadać własnej działalności gospodarczej. Do wyboru mamy bowiem dwa rodzaje umów – pierwsza dla osób posiadających własną firmę, a druga to umowa zlecenie dla osób fizycznych.

Zaraz po podpisaniu umowy z serwisem oferującym program partnerski Money2money mamy dostęp do wielu narzędzi, które mają nam ułatwić zarabianie. Wiele osób rezygnuje z rejestracji w Money.pl, ponieważ uważa, że rynek nasycony jest stronami internetowymi o tematyce finansowej. Owszem, owych stron jest mnóstwo. Ale zauważmy na ich jakość. Mało osób jest w stanie im zaufać. Warto zrobić zatem coś zupełnie innego co zaciekawi ludzi i chętnie będą oni odwiedzali naszą witrynę.

money2money opinie

Dodajmy, że nie musi to być koniecznie strona internetowa. Możemy równie dobrze prowadzić bloga lub też ogłaszać się na własnym forum promując kredyty i pożyczki programu partnerskiego Money2money.

Rejestracja dostępna jest pod adresem: www.money2money.pl