Program partnerski Bankier – zarobki, opinie = czy warto?

Nasza opinia
  • Ilość produktów do sprzedaży
  • Wysokość prowizji
  • Wypłaty
  • Wsparcie dla partnerów
4.5

Branża finansowa to dziś najlepszy sposób na zarabianie w sieci poprzez programy partnerskie. A jedną z najlepszych sieci afiliacyjnych w Polsce jest Bankier.pl. Dzięki niemu możemy sprzedawać kredyty, chwilówki czy konta bankowe.

Z pewnością możemy powiedzieć, że jest to sieć z doświadczeniem, ponieważ aktualnie posiada ona ponad dwadzieścia tysięcy wydawców. Dba ona zarówno o wspomnianych wydawców, jak i reklamodawców.

 

Jak działa serwis?

Bardzo prosto. Po pierwsze każdy może zarabiać z tym programem partnerskim – niezależnie od tego czy mamy działalność gospodarczą czy też nie. Plusem jest fakt, że nie musimy podpisywać z nimi umowy. Zarabiać możemy głównie dzięki własnej stronie internetowej, ale i to nie jest wymagane. To kolejny atut przystąpienia do programu partnerskiego Bankier.pl.

Jak jednak zarabiać kiedy nie mamy strony www czy bloga?

Możemy posiadać bazę mailingową czy też inne narzędzia, które pozwolą nam zwabić klientów.

Na czym zarabiamy online ?

Głównie na produktach i usługach finansowych, choć coraz częściej możemy zauważyć inne kampanie, jak: proponowanie kursów językowych czy jazd próbnych. Mimo wszystko najczęściej możemy zauważyć tu oferty otwierania rachunków bankowych czy proponowanie kredytów czy pożyczek. Jednak sama reklama na naszej stronie to nie wszystko.

TOP 3 programów partnerskich: Sprzedawaj na stronie produkty bankowe - więcej na www.bankier.pl
Sprzedawaj na stronie kredyty, pożyczki - więcej na www.money.pl
Zarabiaj na publikacji artykułów - więcej na www.whitepress.pl

Potencjalni klienci muszą wypełnić wnioski. Co ważne, muszą być one wypełnione dobrze, aby były one w ogóle zaliczone.

Jednak jeszcze na tym etapie nie otrzymujemy prowizji. Będzie ona dla nas naliczona, jeśli osoba otrzymała np. kredyt. Jeśli wniosek był źle wypełniony, bądź osoba w ostateczności nie otrzymała kredytu to prowizja nie będzie dla nas naliczona.

Tak wygląda to w większości przypadkach, choć oczywiście kampanie się od siebie różnią.

 

Co oferuje program partnerski Bankiera?

W finansowych programach partnerskich są to dosyć duże stawki. Nie można tu jednoznacznie określić ile wynosi nasza prowizja, ponieważ każdy reklamodawca ustala ją indywidualnie. Poza tym jak w przypadku kredytu liczy się jego kwota, czyli są to stawki procentowe.

Wielu wydawców chwali sobie program partnerski www.bankier.pl, dzięki któremu potrafią zarobić miesięcznie nawet kilka tysięcy złoty.