Zarabianie na pisaniu i publikowaniu artykułów czyli Whitepress

Nasza opinia
  • Wsparcie dla partnerów
  • Ilość produktów do sprzedaży
  • Wysokość prowizji
  • Wypłaty
4.4

Dotychczas mówiąc o programach partnerskich mówiliśmy zazwyczaj o pojawieniu się na naszej stronie internetowej bannerów i linków polecających. Tak naprawdę niektóre strony są już przesycone reklamami, a to już odpycha naszych potencjalnych klientów, a w konsekwencji zarobek.

Na ciekawy pomysł wpadła strona Whitepress.pl, które oferuje nam dosyć nowatorski sposób na zarabianie online. W tym przypadku nie mamy do czynienia z reklamami w postaci bannerów czy linków. Toteż nie możemy tego nazwać siecią filiacyjną.

Na naszej stronie mają się pojawić gotowe już artykuły, które w ten sposób mają zachęcić naszych użytkowników do zakupy danego produktu. To bardzo ciekawy pomysł na zarobek, tym bardziej, że nie śmiecimy własnej strony kolejnymi bannerami. Jednak nie wszyscy właściciele stron www mogą na tym zarabiać.

TOP 3 programów partnerskich: Sprzedawaj na stronie produkty bankowe - więcej na www.bankier.pl
Sprzedawaj na stronie kredyty, pożyczki - więcej na www.money.pl
Zarabiaj na polecaniu gry na giełdzie - więcej na www.plus500.pl

Akceptowane są tylko i wyłącznie jakościowe strony. Te nowo założone zazwyczaj nie będą brane pod uwagę, ponieważ musimy mieć co najmniej tysiąc wyświetleń miesięcznie. W ten sposób możemy zarobić nawet do kilkunastu tysięcy złoty miesięcznie.

 

Program partnerski Whitepress’a a zarobek z bloga

To właściwie pierwszy sposób na zarobek dzięki Whitepress.pl. Drugi to pozyskiwanie klientów chętnych na reklamę.

W tym przypadku otrzymujemy stałą prowizję 5%, od kwoty jaką wyda klient na Whitepress.pl. Może się to wydawać niewiele, ale wygląda to zupełnie inaczej.

Po pierwsze osoby inwestujące w reklamę wydają co najmniej sto złoty – i tutaj nasz zarobek to pięć złoty. To minimalne kwoty, ponieważ często oscylują one w granicach nawet tysiąca i więcej. Ważne jest również to, że ta prowizja jest naliczana cały czas przez okres pięciu lat!

Zatem jeśli ów klient zdecyduje się na kolejną kampanię to znów otrzymamy prowizję jaką wyda na Whitepress.

Jak widać program partnerski oferuje nam dwie opcje zarobku. Dla większości polskich wydawców jest to nowość jeśli chodzi o programy partnerskie. Najważniejsze dla nich to fakt, że mogą wzbogacić swoją stronę o kolejny ciekawy artykuł i jeszcze na nim zarobić. Kampanie nie trwają długo i zależą często od ilości wyświetleń.