Zarabiaj na swej stronie – gry albo Youtube – to super pomysł

Myśląc o wyborze odpowiedniego programu partnerskiego z pewnością zastanawialiśmy się o jednym z tych dotyczących gier komputerowych. Faktycznie rynek ten cały czas dynamicznie się rozwija. Wiele dzieciaków od razu po szkole włącza swój komputer i potrafi godzinami grać.

Dzisiaj mamy do wyboru kilka opcji. Grę komputerową możemy kupić w sklepie czy możemy grać online z naszymi przyjaciółmi. Twórcy gier doskonale wiedzą, że kolejne edycje to kolejna szansa na nawet milionowe zyski. Gier powstaje coraz więcej.

Coraz bardziej popularne są e-sporty, które można obstawiać u bukmacherów. Również międzynarodowe targi to już zupełnie normalne. Nie powinno zatem dziwić, że w świecie programów partnerskich znajdziemy również te przeznaczone o tematyce gier.

 

Strona o grach – super!

Prowadząc stronę internetową o grach online może je polecać innym. Tutaj zazwyczaj mamy płacone już za samą rejestrację użytkownika. Prowizje są zróżnicowane – od kilku groszy do kilku złoty. Nie ma co liczyć na wielkie zarobki, chyba że posiadamy naprawdę potężną stronę, która skupia najwięcej osób interesującymi się grami online. Możemy również polecać zakup gier komputerowych czy na konsole.

Tutaj często nie znajdziemy tylko i wyłącznie takiego sklepu, który oferowałby zakup gier. W tym przypadku warto zainteresować się programami partnerskimi np. księgarni, które bardzo często w swojej ofercie mają również owe gry. Tutaj prowizje są już wyższe i często naliczane procentowo.

 

Prowadząc blog o recenzjach gier możemy niemal cały czas zarabiać miesięcznie ciekawe pieniądze. Nie wspominając już o takich terminach, w których wychodzą najbardziej oczekiwane gry na rynek. Warto tutaj wejść chociażby na Allegro i zobaczyć ile chętnych jest na zakup gry FIFA w pierwszych dniach jej pojawienia się na półkach sklepowych.

Jednak takie programy partnerskie nie są dla wszystkich. Tutaj warto samemu grać, by pisać ciekawe recenzje i prowadzić ciekawe dyskusje z innymi. Jeśli jednak gry są naszą pasją to jak najbardziej warto zainteresować się reklamowaniem ich na własnej stronie.

 

A może zarabianie na Youtube?

Wiele osób skarży się, że YouTube coraz częściej blokuje filmiki. Owszem, w ostatnim czasie możemy zauważyć taki wzrost. Śmieszy w tym wszystkim natomiast komentarz owych ludzi. Wielu z nich chciałoby zarabiać na cudzych materiałach.

Praca w domu w ten sposób to faktycznie fantastyczne zajęcie. Właściwie to tzw. zarabianie na niczym. Sami nie musimy inwestować w pomysł, zakupy, czas. Na YouTubie da się zarabiać. Ale musimy pamiętać o jednym – muszą być to nasze autorskie materiały, gdyż w innym wypadku serwis od razu je skasuje. Oczywiście znalazły się osoby, które traktując to jako dodatkowa praca chciały zarabiać krocie na pracy innych.

Tak się nie da, gdyż serwis ostro wziął się do pracy z takimi użytkownikami.

Zarabianie przez Internet w ten sposób jest zatem dziś niemożliwe. Co nie oznacza, że nie da się tu zarabiać wielkim pieniędzy. Warunek jest jeden – własne produkcje. Niestety one wymagają od nas o wiele większego zaangażowania, ale przede wszystkim wydatków w odpowiedni sprzęt do filmowania.