Najprostszy sposób na zarabianie na stronie internetowej/blogu

Ten tekst jest wstępem do szerokiego tematu zarabiania dla ludzi tworzących swoje strony internetowe. Niewątpliwie na tym blogu pojawi się duże rozwinięcie tematu zarabiania dla webmasterów nie mającego związku z klikaniem, uploadowaniem.

Dzisiaj opowiem trochę o przychodach za umieszczanie linków na swoich stronach. Oczywiście jeśli nie posiadasz i nie chcesz stworzyć własnego serwisu w tym artykule znajdzie się coś dla Ciebie.

 

Prowadząc swoją stronę internetową z czasem możemy liczyć na wiele ciekawych propozycji od firm chcących się reklamować. Oczywiście nasza stronka musi być wypozycjonowana choć trochę i wartościowa dla użytkowników.

Jeśli dla kogoś tworzenie stron jest hobby to czemu miałby nie połączyć przyjemnego z pożytecznym? Masz serwis a do tej pory jeszcze nie zgłosili się potencjalni reklamodawcy? Może ten artykuł jest właśnie dla Ciebie!

 

1.Mam swoją stronę i chcę sprzedawać linki:

Możesz umieścić kod php na swojej stronie z systemy sprzedaży linków. Potencjalni reklamodawcy zgłaszają się do firmy a na Twojej stronie automatycznie pojawiają się linki do reklamodawców za które inkasujesz miesięczny, stały dochód. W praktyce Ty tylko dodajesz kod do swojej strony i tyle! Linki pojawią się same. Dodatkowo jeśli masz serwis z PR3 lub wyżej możesz otrzymać od 100 do 1000zł premii na start!

Zarejestruj się w systemie seopilot.pl

2.Nie mam strony i chcę szukać osób którzy będą sprzedawać linki na swoich stronach:

No cóż ten sposób jest trochę trudniejszy, ale jeśli nie chcesz tworzyć swojej strony możesz poszukać webmasterów nawet amatorów chcących zarobić na swojej stronie w ten sposób np. na forach webmasterskich, o pozycjonowaniu itd. System seopilot.pl daje nam 5% prowizji od zarobków naszych poleconych np. nasz polecony sprzedaje linki z 2 stron na łączną wartość 500 zł.

Co miesiąc za tego poleconego otrzymujemy 25zł i to dopóki będzie w programie! Co oznacza że możemy zbudować sobie stały, pasywny dochód.